Česky   Français  Español

Nabízím:

 • Individuální i skupinovou výuku
  Někdo se ve skupině cítí jako ryba ve vodě, rád si zakonverzuje a zavtipkuje s ostatními studenty na stejné jazykové úrovni, jiný má zase rád svůj klid, rád postupuje vlastním tempem a lekci si chce přizpůsobit vlastním potřebám.

 

 • Výuku na všech jazykových úrovních
  Ať jste s těží schopní francouzsky pozdravit, nebo s přehledem čtete Balzaca v originále, stačí chuť do učení a můžu Vám slíbit, že se nikdy nebudeme na lekcích nudit. 🙂

 

 • Výuku všech věkových kategorií
  Děti předškolního věku, dospívající, vysokoškoláci, věčně mladí cestovatelé, maminky na mateřské, páni manažeři (a paní a slečny manažerky), senioři – všichni jsou na mých kurzech vítáni!

 

 • Individuální přístup
  Na úvodní hodině si se studentem mimo jiné povídám o tom, jak si náš společně strávený čas při výuce francouzštiny představuje, jaká je jeho motivace a na co by si přál lekce zaměřit. Podle toho se pak rozhodujeme, zda se věnovat komplexnímu rozvoji všech jazykových dovedností jako je: gramatika, slovní zásoba, poslech, čtení, psaní, konverzace, či se soustředit pouze na některé z těchto aspektů zvládání jazyka.

 

 • Výuku s využitím různorodých jazykových materiálů
  Mám zkušenost s učebnicemi Forum, Extra, Latitudes, Alter ego, Connexions, Vite et bien, Grammaire progressive du français, Objectif Express, Francouzština (nejen) pro samouky, ale nebráním se užívání i jiných učebních materiálů. Sama vlastním množství mnou vypracovaných výukových materiálů a velice ráda pracuji také s autentickými materiály jako jsou videa rodilých mluvčí, internetové články či úryvky z knih. (Za zmínku určitě stojí: BonjourDeFrance.com či Tv5Monde.com)

 

 • Přípravu na maturitu
  Školní maturita – ráda Vás vybavím zdroji, kde najdete informaci k přípravě maturitních otázek z francouzštiny, popřípadě je můžeme vypracovat společně.
  Státní maturita – spolu se připravíme na ústní zkoušku, písemnou část i didaktický test. K tomu nám pomůžou oficiální studijní materiály a testy z minulých let, které jsou ke konzultaci na: www.statnimaturita-francouzstina.cz

 

 

 • Přípravu na Erasmus, služební cestu či jiný výjezd do zahraničí
  Žádný aspekt francouzského savoir-vivre nám neunikne!

 

 • Časovou flexibilitu
  Nabízím lekce v rozsahu 45, 60 či 90 minut a to jednou či víckrát týdně. Lekce  může probíhat vždy ve fixní čas, nebo je možné domlouvat se operativně.

 

 • Klasické „face-to-face“ lekce i výuku přes Skype
  S výukou přes Skype mám již několikaleté zkušenosti, dálka dnes už není žádnou překážkou!

 

Ceník:
– První, orientační hodinu nabízím zdarma
– Dále platí:

60 min 90 min 120 min
Osobně 450,-Kč 600,-Kč 700,-Kč
Přes Skype 350,-Kč 500,-Kč 600,-Kč

 

Pro více informací se na mě neváhejte obrátit:
mail: zdislava@dubisarova.com
tel.: +420 722 642 399

Kontaktovat mě můžete také pomocí tohoto formuláře